KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7517408
nr 751 7408
Träsnitt
Japan, landskap, Edoperioden, motivets mått: 37x100
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 2 april 2012
kl 17:53:10
700 kr
750 kr
800 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr
1.400 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr